Одяг для новонародженних

Одяг для новонародженних

Одне з головних бажань будь-якої мами - це щоб малюк, який тільки що з'явився на світ, відчував себе затишно, комфортно в цьому світі. Сучасний ринок дитячого одягу пропонує нам велику різноманітність речей для новонароджених.

Якою має бути перший одяг для новонароджених, як правильно вибрати і купити одяг для новонародженого в інтернет-магазині?

Перший дитячий одяг має відповідати наступному: виготовлений з високоякісних, натуральних матеріалів, без домішок синтетики, мати дуже акуратні шви, краще щоб шви були ззовні виробу, мати пастельні тони, які не подразнюють очей, так як яскраві забарвлення частіше всього говорять про використання небезпечних барвників, бути по сезону, не повинен обмежувати свободу рухів дитини і бути максимально комфортною.

Комфортність одягу немовляти

При виборі одягу для новонародженого потрібно звернути увагу і на зручність в процесі одягання / роздягання, розстібання / застібання - для новонародженого це важливо. Маленькі діти рідко люблять переодягатися, потрібно постаратися звести час переодягання новонародженого до мінімуму, так як малюка зазвичай переодягають, не менше чотирьох-п'яти разів на день. Зручно, коли одяг має довгу застібку спереду або розстібається в області ніжок. Застібка на спинці - варіант для діток, хто вже сидить. Такий варіант для новонароджених не підійде. Гумки, кнопки і блискавки, якщо вони розміщені в неправильному місці або торкаються шкіри дитини, можуть заподіювати дискомфорт малюкові. Підбираючи одяг, орієнтуйтеся на вагу, ріст та вік Вашого крохи.   Сезонність одягу Терморегуляція у новонароджених не досконала, а вже через кілька хвилин дії холоду викликає напругу, що проявляється появою "гусячої шкіри" і "мраморности", блідістю носогубного трикутника. Ці ознаки означають, що дитині потрібний більш теплий одяг. Одягаючи малюка, не можна орієнтуватися тільки на власні відчуття, так як теплопродукція у дітей вища, ніж у дорослих.

Гігієна

Перед носінням куплений одяг для новонародженого обов'язково повинен бути випраний. Чистота - запорука здоров'я Вашого малюка.  

Кількість одягу для новонародженого

Гардероб не повинен бути занадто великий, так як немовлята дуже швидко ростуть. В одязі більшого розміру маляті буде незручно, тому купуйте одяг з невеликим запасом в розмірі. Одні ще на початку вагітності закуповують величезну кількість одягу, яке малюк просто не встигає зносити. Інші майбутні мами не купують одяг для новонародженого до народження малюка через забобони. Щоб не кидатися з крайності в крайність, список всіх необхідних речей складіть заздалегідь і ознайомте з ним родичів і своїх друзів, які хочуть взяти участь у купівлі приданого для немовляти.

Підкатегорії:

Новинки